Marea Centralizare Editia a 5-a

 Sponsori:

                        

Sarbatorim 4 ani a Centralei de escalada, cu aceasta ocazie va asteptam in data de 11 Martie, la MAREA CENTRALIZARE ed. a 5-a, Competitie Nationala de Bouldering.
PROGRAM CALIFICARI
Grupa 1 – 9:00 / 12:00
Grupa 2 – 12:10 / 15:10
Grupa 3 – 15:20 / 18:20

Finale
Deschidere izolare – 19:00
Inchidere izolare – 19:30
Start Finale – 20:00
Premiere – 21:30
AFTER PARTY 22:00
In fiecare grupa se pot inscrie maxim 25 de participanti

REGULAMENTUL CONCURSULUI
4 categorii de concurenti:
• Rookie Fete(începatori)
*Rookie Baieti (incepatori)
• Open fete 
• Open baieti

Amenajator: Rus Bogdan
TAXA DE PARTICIPARE:  – 50 lei 
Inscrierea on-line este obligatorie
– 4 categorii de participanti : Open Fete, Open Baieti, Rookie Fete, Rookie Baieti
– 2 probe: escalada si bouldering, desfasurate in 2 Etape Centrala de escalada 11 Martie si proba de escalada 18 Martie la Gaya Climbing,
Calificarile sunt in regim „la lucru”. Concurentii vor fi impartiti in grupe. Fiecare grupa se catara 3 ore. Fiecare sportiv isi va nota traseele parcurse. 

Finala va fi in regim IFSC. Se organizeaza fnala doar pentru primii 6 clasati de la Open Baieti si Open Fete.

– In clasamentul general (care va cumula rezultatele celor doua probe: escalada & bouldering), cel in baza caruia se vor acorda si premiile in bani, vor intra doar cei care participa la ambele probe ( doar pentru categoria Open Fete si Open Baieti).
 

 Formular inscriere:

*Cei inscrisi vor aparea pe aceasta pagina, formularul se updateaza manual

Grupa 1 - 9:00 / 12:00
Ilyes Andrei, Rookie baieti
Nagy Adorjan, Open baieti
Kozma Akos, Open baieti
Boti Vazeg, Open baieti
Adi Margea, ----

Grupa 2 - 12:10 / 15:10
Serban Tudor , Open baieti, 
Bilt, Rookie fete, 
Duta Traian Zoltan, Rookie baieti
Gyuri Majercsik, Open baieti
Marta Palii, Open fete
Harastasan Daniel, Rookie baieti
Dénes András Attila (Andris), Rookie baieti
Michael Andrei Pelea, Rookie baieti
Dan Gabor, Rookie baieti
Cristina Muresan, Open fete
Cristian Muresan, Open baieti
Iulia Henzulea, Rookie fete
Roxana Georgiana Puf, Open fete
Oana Gorduna, Open fete
Luzan Matyas, Open baieti
Andreea Dumitru, Rookie fete
COSTE ELENA, Open fete
COSTE TUDOR, Open baieti
Alex Presecan,, Open baieti
Moldovan Andrei, Rookie baieti
Dan-Andrei Chira, Rookie baieti
Both Matyas(Matei), Rookie baieti
Vasilache Cosmin-Alexandru, Rookie baieti
Marinescu Gabriel, Rookie baieti
Pogacean Cristina, Open fete
Andrei Moldovan, Rookie baieti
Német László, Open baieti
Liscan Delia, Open fete
Cristian Man, Open Baieti
Tudor Cristea, Open baieti
Grupa 3 - 15:20 / 18:20 
Ratiu Bogdan Andrei, Open baieti 
Vlad Cristian, Open baieti 
Cebotari Victor, Open baieti 
Ana-Maria Zaharia, Open fete 
Zarnescu Marius, Open baieti 
Stoica lucian, Open baieti 
Rosmalin Alin, Rookie baieti 
Ioana Sarbu, Open fete 
Chiorean Claudiu, Rookie baieti
Modoranu Alina, Rookie fete
Ticlea Elena, Rookie fete
Parva Catalin, Open baieti
Bogdan Rares, Open baieti
Zoé Guinand, Rookie fete
Moldovan Adrian, Open baeti
Zainea Jessica, Rookie fete
Ferenczi Zoltan (Zuza), Open baieti





 

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>