Trofeul României la Bouldering

 

trofeul-romaniei

Trofeul României la Bouldering 09.11.2013,  Cluj-Napoca

Regulament, numar trasee: 

1. 25 de trasee in calificari din care: 4 grele (10000 pct), > 13 medii (1000 pct), 8 usoare (300 pct)

2. 2 ore / grupa

3. 3 ore intre ultima grupa si finala

4. Ultima grupa alcatuita doar din rookies

5. Taxa de participare – 40 lei

Amenajatori: Neghi + Varlanu

Pentru inscrieri folositi formularul de mai jos

 

 

GRUPA 1 (10:00-12:00) Inchisa

Nume

Oras

Club

Categorie

Varsta

Sex

Ana Zaharia

Bucuresti

ACC

Fete

17

F

Laura Ene

Bucuresti

ACC

Fete

28

F

Rus Bogdan

Brasov

Alternative

Master

29

M

Elena Ciocan

Timisoara

Alternative

Fete

27

F

Lazea Adrian

Cluj-Napoca

Rookies

33

M

Maxim Andrei

Baia Mare

CAR

Rookies

30

M

Iulian Manea

Bucuresti

Rookies

29

M

Bucur Mirel

Cluj-Napoca

Master

23

M

Szocs Karoly-Csaba

Sf. Gheorghe

Adrenalin

Master

31

M

Enache Catrinel

Brasov

Naturalhigh

Fete

28

F

Staicu Mihai

Sinaia

Naturalhigh

Rookies

33

M

Cristea daniel

Brasov

Naturalhigh

Master

25

M

Simandan Codrut

Brasov

Naturalhigh

Rookies

23

M

Delisor Iulia

Brasov

Naturalhigh

Fete

24

F

Matei Oana Andreea

Constanta

Fete

22

F

Eisler Robert

Brasov

Naturalhigh

Rookies

32

M

Ioana Simea

Cluj-Napoca

CAR

Fete

29

F

Iulia Delisor

Brasov

Naturalhigh

Fete

24

F

Stoica Lucian

Tg. Mures

Master

41

M

Moldoveanu Daniela

Brasov

Naturalhigh

Fete

25

F

Ioana Tincas

Cluj-Napoca

Fete

31

F

Cristian Muresan

Cluj-Napoca

Master

40

M

Cristina romana Muresan

Cluj-Napoca

Fete

39

F

Galbeaza Gabriel

Dej

Rookies

18

M

Robert Gutt

Sibiu

Master

23

M

Jean

Bucuresti

Fabrica

Master

 30

M

 

GRUPA 2 (12:00-14:00)

Nume

Oras

Club

Categorie

Varsta

Sex

Marta

Cluj-Napoca

Extrem Explorer

Fete

24

F

Oliver Batîr

Bucuresti

Freestyler piatra neamt

Master

41

M

Muresan bogdan

Cluj-Napoca

Rookies

14

M

Maris George

Bratilesti

Natural high

Master

34

M

Catalina Chitacu

Bucuresti

Fete

28

F

Burcea Andreea

Bucuresti

Vertical Spirit

Fete

34

F

Robert Cohn

Bucuresti

Acc

Master

33

M

Irina Irimia

Bucuresti

Acc

Fete

25

F

Burcea Daniel

Bucuresti

Acc

Master

34

M

Cosmin Andron

Cluj-Napoca

Clubul Alpin Roman

Master

37

M

Cristina Pogacean

Cluj-Napoca

Clubul Alpin Roman

Fete

29

F

Nemet Laszlo

Sf. Gheorghe

Adrenalin

Master

18

M

Mircea Struteanu

Bucuresti

Acc

Master

28

M

Cosmin Radomir

Bucuresti

Fabrica

Master

25

M

Paul Covalschi

Iasi

Alpin Club Repedea

Master

36

M

Ovidiu Avornicesei

Iasi

Alpin Club Repedea

Master

34

M

Secman Vasile

Iasi

Alpin Club Repedea

Rookies

21

M

Marius Murg

Cluj-Napoca

Master

36

M

Ruxandra Barbulescu

Bucuresti

Acc

Fete

28

F

Nutu-Manea Andrei

Piatra-Neamt

Freestyler

Master

24

M

Delia Liscan

Cluj-Napoca

CAR U Cluj/ACC

Fete

23

F

Atomei Ionut-Cosmin

Piatra-Neamt

Freestyler

Master

22

M

Obreja Robert

Piatra-Neamt

Freestyler

Master

18

M

Cristian Man

Cluj-Napoca

Master

36

M

Lucihan Catargiu

Cluj-Napoca

CAR / ACC

Master

26

M

Horatiu Dicoi

Cluj-Napoca

CAR

Master

27

M

 

GRUPA 3 (14:00-16:00)

Nume

Oras

Club

Categorie

Varsta

Sex

Marian Bucneru

Bucuresti

Acc

Master

28

M

Trifu Antonia

Bucuresti

Alternative TM

Fete

16

F

Trifu Arina

Bucuresti

Alternative TM

Fete

15

F

Nelutzu

Oltenia

Oltenia Climbing Team

Master

25

M

Alvin Tudor

Cluj-Napoca

Extrem Explorer

Master

26

M

Andrei Cimpean

Cluj-Napoca

Rookies

33

M

Parau Lucian

Iasi

Alpin Club Repedea

Rookies

16

M

Ghorbani David

Iasi

Alpin Club Repedea

Rookies

16

M

Stiglet Cosmin

Iasi

Alpin Club Repedea

Rookies

13

M

Stoian Tudor

Iasi

Alpin Club Repedea

Rookies

14

M

Delia Gavlitchi

Cluj-Napoca

Clubul Alpin Roman

Fete

29

F

Raluca Lupeanu

Cluj-Napoca

Fete

15

F

Catalin Grigoriu

Cluj-Napoca

CAR U Cluj

Rookies

32

M

Baiu Horatiu

Toplita

Rookies

33

M

Adrien Robbiani

Cluj-Napoca

Master

23

M

Maty

Timisoara

Alternative

Master

24

M

Gal Sandor

Cluj-Napoca

Rookies

19

M

Paul Boariu

Cluj-Napoca

Rookies

13

M

Mihnea Prundeanu

Cluj-Napoca

Clubul Alpin Roman

Rookies

27

M

Fratila Catalin

Cluj-Napoca

Master

31

M

Matei Popovici

Bucuresti

Acc

Master

29

M

Alin Iliesiu

Cluj-Napoca

Rookies

27

M

Andrei Preda

Timisoara

Alternative Tm

Master

29

M

Doru baias

Bucuresti

Podisca distrusa

Master

46

M

Aldea valentina

Bucuresti

Podisca distrusa

Fete

30

F

Maralin Muresan

Timisoara

Alternative Tm

Masters

34

M

Boti

Cluj-Napoca

Master

31

M

Thomas Efrim

Timisoara

Alternative Tm

Master

23

M

 

 GRUPA 4 (16:00-18:00)

Nume

Oras

Club

Categorie

Varsta

Sex

Vlad Haragus

Cluj-Napoca

Rookies

35

M

Toma Velio

Bucuresti

Acc

Rookies

30

M

Alex Anghel

Bucuresti

Acc

Rookies

32

M

Alexandru Neculae

Bucuresti

Acc

Rookies

30

M

Rares Bogdan

Cluj-Napoca

Rookies

37

M

Diana Racu

Cluj-Napoca

Fete

36

F

Eti

Cluj-Napoca

Rookies

32

M

Berinde Mirela

Oradea

Crux

Fete

30

F

Zelenyak Zoltan

Cluj-Napoca

Rookies

34

M

Dan Gabor

Cluj-Napoca

Alpin Vima Mica

Rookies

39

M

Dumitrache Tudor

bucuresti

Rookies

35

M

Vlad Capusan

Cluj-Napoca

Extreme Explorer

Rookies

23

M

Sava Alexandru

Cluj-Napoca

CAR

Rookies

26

M

Barac Daniel

Cluj-Napoca

Rookies

26

M

Donca

Cluj-Napoca

Rookies

29

M

Peter Krasznai

Cluj-Napoca

CSA

Rookies

35

M

Farcas Marius

Cluj-Napoca

Rookies

18

M

 

*Updatarea tabelelor cu concurentii se va face manual.

 

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>